Vragen, opmerkingen of suggesties?

Zit je met een vraag? Of misschien heb je een opmerking of suggestie?

Laat ons dat dan weten via info@acvpolitie.be!

Maak kennis met ons team!

Algemene coördinatie

Joery Dehaes

Joery Dehaes
Secretaris

Helihavenlaan 21, 1000 Brussel
02 208 24 24
0476 21 94 79
joery.dehaes@acv-csc.be

Joeri Crauwels

Joeri Crauwels
Secretaris

Helihavenlaan 21, 1000 Brussel
02 208 24 26
0486 69 58 94
joeri.crauwels@acv-csc.be

Coördinatoren

Emile Vanelderen

Emile Vanelderen
Permanent afgevaardigde

Helihavenlaan 21, 1000 Brussel
0475 85 29 48
emile.vanelderen@acv-csc.be

Alain Peeters

Alain Peeters
Permanent afgevaardigde

Dr. L. Colensstraat 7, 8400 Oostende
059 55 25 26
0471 30 11 93
alain.peeters@acv-csc.be

Kristof Ceulemans

Kristof Ceulemans
Permanent afgevaardigde

Nationalestraat 111, 2000 Antwerpen
0473 43 51 41
kristof.ceulemans@acv-csc.be

Manu Gilmont

Manu Gilmont
Permanent afgevaardigde

Mgr. Broekxplein 6, 3500 Hasselt
0477 99 04 53
manu.gilmont@acv-csc.be

Pascal Baetens

Pascal Baetens
Permanent afgevaardigde

Poel 7, 9000 Gent
0476 86 15 53
pascal.baetens@acv-csc.be

Contacteer jouw plaatselijk afgevaardigden!

Op zoek naar de contactgegevens van jouw plaatselijk afgevaardigde? Klik dan op onderstaande kaart op de juiste plek van de gewenste lokale politiezone of op het oranje logo voor de provinciale militantenkernen verantwoordelijk voor de Federale Politie!


voor het e-mailadres van onze afgevaardigden in de gewenste politiezone

voor het e-mailadres van onze afgevaardigden in de provinciale afdelingen van de Federale Politie